Franchise

0

FRANCHISING SİSTEMİ

Franchise Hizmetleri

Kalyoncu Grup, kendi geliştirdiği restoranların işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verilen lisans, marka altında hizmet vermeye hak tanır.


Kalyoncu Grup, Franchise lisansı alımından sonra size gerekli tüm donanımı sağlayacak, şubenin başarılı olması adına gerekli tüm çalışmaları yapacaktır.

Mekan ve Mimari

Kalyoncu Grup Franchise departmanı, işletmeniz için en iyi bölgeyi ve mekânı bulmanıza yardımcı olmak üzere sizinle birlikte çalışacaktır. Bir mekânda karar kılınması halinde Mimarlık ve Tasarım ekibimiz, lokasyona giderek Kalyoncu Grup, konseptini baz alarak projelendirme çalışmasını yapacaktır.

Pazarlama ve İletişim

Size bulunduğunuz piyasada en uygun olan yapıyı benimsemeniz için esneklik sağlayan ve destek araçlarını içeren tam bir paket sunulacaktır. Bu paket dâhilinde, açılışta verilecek geniş çaplı destek, yerel reklam programları ve promosyonlar, satış noktası materyalleri ve diğer pazarlama fikirleri yer alacaktır. Ayrıca, medya ilişkileri faaliyetlerini, halkla ilişkiler programlarını ve sponsorluk fırsatlarını da desteklemekteyiz.

Sunulan Destek

Kalyoncu Grup, şubenin hazır hale getirilip açılmasından itibaren, lisans süresi boyunca yoğun olarak operasyon, personel eğitimi, insan kaynakları, mali işler, reklam ve pazarlama, satın alma ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma ve geliştirme hizmetleri, lojistik ve teknik destek vermektedir.

Sorularınız

Ek olarak bilgiye ihtiyaç duyduğunuz takdirde 0532 257 38 15 numaralı telefonu Franchising işlemleri için arayabilirsiniz. Kalyoncu Grup. ailesinin üyesi olmak için gerekli niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Franchise Başvuru Formunu doldurup bize gönderebilir, iletişim kurabilirsiniz.
Franchise Olma Süreci

1. Başvuru
Başvuran kişi iş tecrübeleri ve kişisel referanslarının yer alacağı formu internet üzerinden doldurur.

2. Ön Görüşme
Başvuru yapan adaylarımızdan profili uygun olanlar ön görüşme için genel merkeze davet edilir.

3. İş Planı ve Marka Sunumu
Markamızı tanıtan ve franchise işleyişini anlatan kısa ve öz bir sunum yapılır. İş akış planı franchisee adayına anlatılır.

4. Yer-Lokasyon Seçimi
Adayın franchise olmak istediği bölge ve şehir için uygunluk kriterleri araştırılır ve onaylanır.

5. Sözleşme
Yönetim tarafından onaylanan aday ve lokasyon için franchise sözleşmesi imzalanır.

6. İnşaat ve Mimari Dekorasyon
Mağaza için en uygun dekorasyon alternatifi çıkarılarak süreç başlatılır.

7. Eğitim ve Oryantasyon
Aday Yönetimin uygun gördüğü bir mağazada eğitim sürecine başlar.

8. Açılış

Ayrıntılı Bilgi için:

Franchise Başvuru Formu için lütfen tıklayın.

E-mail: info@bigyellowtaxibenzin.com.tr

Tel: 0532 257 38 15 – 0216 504 27 53

About Author

Yorum bırak